Baja motora iebraukšana

Iekšdedzes dzinēji
edgarsj
Iesācējs

Re: Baja motora iebraukšana

Post by edgarsj » 03 Jun 2010, 00:12

Manas domas ir, ka jaunam motoram, pastiprināti piedilst cilindrs, virzulis, gredzens utt. Šīs metāla daļiņas arī pārklāj sveces izolatoru, tur arī dzirkstele pazūd.
Janis A wrote:
The Gardener wrote:A kā var beigties dzirksteļsvece, pastāstiet man nezinātājam? Kas viņā veidzas?
Sorry par offtopiku, māc ziņkāre. Uz viena motora (un sveces) man ir 35 litri, uz otra tuvu 50, pat neesmu pieļāvis varbūtību, ka tur kautkas nedzirksteļo, jo mehānisms iet :)
No sadegušās eļļas izveidojas oglīte, kas iesprūst starp izolatoru un apvalku. Dzirkstele iziet pa šo ceļu, nevis caur elektrodiem. Vizuāli var neatšķirties no normālas sveces, bet motors ar šo sveci nestrādā. Kādreiz palīdz izkarsēšana, bet ne vienmēr.

sys9291
Iesācējs

Re: Baja motora iebraukšana

Post by sys9291 » 07 Jun 2010, 11:22

edgarsj wrote:Manas domas ir, ka jaunam motoram, pastiprināti piedilst cilindrs, virzulis, gredzens utt. Šīs metāla daļiņas arī pārklāj sveces izolatoru, tur arī dzirkstele pazūd.
Janis A wrote:
The Gardener wrote:A kā var beigties dzirksteļsvece, pastāstiet man nezinātājam? Kas viņā veidzas?
Sorry par offtopiku, māc ziņkāre. Uz viena motora (un sveces) man ir 35 litri, uz otra tuvu 50, pat neesmu pieļāvis varbūtību, ka tur kautkas nedzirksteļo, jo mehānisms iet :)
No sadegušās eļļas izveidojas oglīte, kas iesprūst starp izolatoru un apvalku. Dzirkstele iziet pa šo ceļu, nevis caur elektrodiem. Vizuāli var neatšķirties no normālas sveces, bet motors ar šo sveci nestrādā. Kādreiz palīdz izkarsēšana, bet ne vienmēr.
šīs daļiņas aizskalo eļļa un tapēc eļļa, kas nāk no neiebraukta dzinēja izpūtēja ir melnā krāsā...

Post Reply