Page 1 of 1

Brīdinājums par Mylaps RC4 transponderiem

Posted: 04 Jan 2013, 17:47
by Uga
Svarīgs brīdinājums visiem, kas grasās iegādāties jaunu transponderi - uzmanīgi jāskatās, kādu transponderi ņemat, ir 2 jaunās versijas, tikai viena no tām strādās ar sistēmu, kas tiek izmantota Latvijā.

Mylaps RC4 transponder - šis nestrādās sacīkstēs Latvijā!

MYLAPS RC4 Hybrid transponder - šis strādās ar sistēmu, kura tiek izmantota pie mums.

Ir vēl arī nedaudz lētāka alternatīva, kas strādās ar mūsu sistēmu un šobrīd tiek izmantota īres transponderiem - MRT PTX

Kā arī protams strādās arī vecie Mylaps (AMB) transponderi, kurus vēl var dabūt second-hand - AMB Personal Transponder

Re: Brīdinājums par Mylaps RC4 transponderiem

Posted: 04 Jan 2013, 20:29
by JanisE
No neoficiāliem avotiem ir info, ka Latvijā jau ir skaitīšanas sistēma, kura ir spējīga nolasīt arī jaunos transponderus un tiks izmantota vismaz vienā offroad trasē treniņos.
Bet neesmu pārliecināts par lētajiem (melnajiem - MRT PTX) transponderiem, bet būs iespēja izīrēt jaunās paaudzes transponderus ( Ar telemetriju - Mylaps RC4 transponder).

Re: Brīdinājums par Mylaps RC4 transponderiem

Posted: 04 Jan 2013, 23:23
by lbrobis
JanisE wrote:No neoficiāliem avotiem ir info, ka Latvijā jau ir skaitīšanas sistēma, kura ir spējīga nolasīt arī jaunos transponderus un tiks izmantota vismaz vienā offroad trasē treniņos.
Es arī ievēroju, ka vairākos masu mēdijos ir parādījusies neoficiāla informācija par jauno skaitīšanas sistēmu kas nodrošina dažādas uzskaites ekstras.