Vai kāds var aizdot Atmel programmatoru?

Viss kautkas...
Artanis
Speciālists

Vai kāds var aizdot Atmel programmatoru?

Post by Artanis » 30 Jun 2013, 13:40

Sveiciens kolēģiem!

Klau, briest vajadzība pēc USBasp AVR programmatora priekš ATMEL procesoriem. Viņš jēbajā maksā pāris dolārus, bet ņemot vērā to, ka pēdējos pāris mēnešos zvērīgi kavējas piegādes no ķīnīzeriem, es labprāt sarunātu kā rezerves variantu iespēju jamo aizņemties no kāda vietējā.

Ja kādam šis ir, lūdzu atsaucaties, lai varam sarunāt kā un kad varētu programmatoru aizņemties.

Paldies jau ierpiekš!
Attachments
usb-asp.jpg
USBasp AVR programmators priekš ATMEL procesoriem
Ezītis ir lepns putns - neiespersi nelidos...

martins
Profesors

Re: Vai kāds var aizdot Atmel programmatoru?

Post by martins » 30 Jun 2013, 14:03

ko gribi programmēt ?

ja jauno pulti , tad varu pārprogrammēt kad atnāks no HK :wink:

p.s aizdot uz cik ilgu laiku ?

man ir , bet diezgan bieži sanāk izmantot :roll:

ja ļoti vajag , var ko līdzīgu nopirkt AGRUS.LV
Image

cnc frēzēšanas darbi

Artanis
Speciālists

Post by Artanis » 30 Jun 2013, 14:28

Mārtiņ - Argusā šobrīd nav, arī jāgaida vismaz vēl trīs četras nedēļas, es jau uzzvanīju piektdien... Es zinu, ka Tu savus rīkus bieži lieto, tādēļ Tev arī neplijos virsū. Vienkārši atminos, ka Ventspils salidojuma laikā kāds no puišiem teicās, ka var aizdot, jo pats ļoti reti pultis tikai programmējot, a vairuma laika stāvot plauktā un krājot putekļus.

Un nē, ne priekš pults - es pasūtīju KK2.0 programmējamo multikopteru flight controller (lai tas sēž pa vidu starp FrSky un dzinējiem, lai vēl drusku asistētu manu līko roku iztaisnošanā, kamēr mācos :D ), un gribēju veikt iniciālo atregulēšanu, kad šis atnāks.

Bet par pulti runājot - es labprāt uzliktu Tev ko garšīgu iedzeramu, ja Tu būtu tik laipns un to saprogrammētu, kad ieradīsies. :)
Attachments
kk20_flight_control.jpg
KK 2.0 multirotor controller

Artanis
Speciālists

Post by Artanis » 02 Jul 2013, 22:29

Atsaucu nepieciešamību pēc programmatora - tas šodien atnāca pa pastu! (!!! :shock: :shock: :shock:).

Es esmu uz pakaļas - es to brīnumu pasūtīju svētdien (paralēli tam, kad rakstīju pirmo postu), un šodien no rīta jau atnāca paziņojums par paciņu. KĀ TAS IR IESPĒJAMS? Es nekad neko no Ķīnas ātrāk par nedēļu neesmu saņēmis (un pat tas bija ar papildus dārgo šippinga maksu) - parasti ir tuvāk trīs līdz piecām nedēļām! A šite pipļuks par pieciem dolāriem ar free shippingu atbrauca pa divām dienām! Pa DIVĀM, no kurām viena bija svētdiena!

Java
Speciālists

Post by Java » 02 Jul 2013, 22:51

labi, beidz dirst, man apnika jau klausīties. Kādas vēl divas dienas? Tas fiziski nav iespējams.

martins
Profesors

Post by martins » 02 Jul 2013, 22:52

ir iespējams 8)

man gan nāca caur dhl
Image

cnc frēzēšanas darbi

Artanis
Speciālists

Post by Artanis » 02 Jul 2013, 22:59

Java - nosprāgsti tak, stulbais pagāns, cik tev var atkārtot, izvemjos mutē katru reizi redzot tavas ģeķības... :D Māki lasīt, idiot? Paskaties, kad rakstīju par pasūtīšanu, un adapteris jau sēd uz galda šodien.

Mārtiņ - saņēmu caur Latvijas pastu, kā visus free-shippingus, tādēļ jau esmu uz pakaļas.

binary
Profesors

Post by binary » 03 Jul 2013, 01:08

Nedēļas laikā ir gadījies, bet 2 dienu laikā gan diez vai. No kurienes paka sūtīta? T.i., kāda ir reālā nosūtītāja adrese uz pakas?

Ja kādreiz kādu sīkumu vajag, tad nav obligāti no Ķīnas jāsūta - sīkumus nereti arī Eiropā var dabūt. Labi, nebūs $5 - būs €5 vai £5, bet pie tādām summām par transportu iztērēsi vairāk, ja mēģināsi no kāda aizņemties. Tas pats USBASP tepat no UK pieejams. Īsumā - veram vaļā ebay.co.uk vai ebay.de, meklējam vajadzīgo, pie Item Location ieķeksējam European Union un aizmirstam par Ķīnu…
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

Corey
Speciālists

Post by Corey » 03 Jul 2013, 15:42

Nujau nujau..
Vajag prasties fleitēt.
Divas dienas, kā jau minēja, nekādi nesanāks no ķīnas . Ķīnas pasts->ceļš (pa tiešo? :D )->LV muita->šķirotava->pasta nodaļa?
Pat, ja ar ķīnu būtu tiešais reiss paciņām un tu dzīvotu blakus pasta šķirotavai, divās dienās tu paku nedabūtu.

Dhl ir pavisam cits stāsts, jo 1. dhls ir dhls, 2. rīgas lidosta šiem ir čomu sarakstā. ;)

Delfins
Iesācējs

Post by Delfins » 09 Jul 2013, 11:09

Iedod linku, kur sūtīji.. citādi arī neticu.

PS: pa vēlu izlasīju, būtu aizdevis.

Artanis
Speciālists

Post by Artanis » 09 Jul 2013, 19:22

Nu kas jums ir ar to fleitēšanu? Skauž vai neļauj gulēt? Jo es kautkā šitā nemēdzu pārdzīvot, ja kādam palaimējies un pārmaiņas pēc kaut kas atnācis kā baltajam eiropas iedzīvotājam, nevis divu mēnešu muitas epopejā.

P.S. Lūgtum pielikums, var sarullēt un iespraust kur saule neiespīd. :D Pirkt no šī te > http://www.ebay.com/itm/221138986764?ss ... 1439.l2649

P.S.S. der atzīmēt, ka diemžēl tā pāreja, kas turpat redzama pirkumu listē, un tika iepirkta no tā paša sellera, un pirkta vienā grozā ar programmatoru, joprojām nav atnākusi, kas drusku mulsina.. :roll:
Attachments
ScreenCapture-077.jpg
IMG_0972.jpg

Java
Speciālists

Post by Java » 09 Jul 2013, 22:08

Jā, es ieraudzīju programmatora bildi un momentā noticēju

Artanis
Speciālists

Post by Artanis » 09 Jul 2013, 22:10

Java - tavs viedoklis vispār ir kaķim zem astes, iemācies lasīt. Labāk atbildi beidzot uz PZ, ko tev nedēļu atpakaļ uzrakstīju... ;)

Java
Speciālists

Post by Java » 09 Jul 2013, 22:29

es uz tādiem kauties iet aicinājumiem neatbildu kopš pabeidzu ceturto klasi

Artanis
Speciālists

Post by Artanis » 09 Jul 2013, 22:36

Es tev vēlreiz iesaku iemācīties lasīt. Es tev piedāvāju tikties foruma pasākumā, lai klātienē uzklausītu tavu sāpi un iemeslu tam, ko tad īsi es tev esmu ieriebis, un kādēļ tu esi tāda sūdanagla pakaļā. Kauties vajag tikai tad, ja izrādās, ka nekāda pamatojuma nav, un tev vienkārši katru dienu no rīta izdodas izkāpt ar nepareizo kāju no gultas - atvaino, bet es nu nebūšu tas, kurš tavas nogurdinošās bezsakara jēlības lasīs, un neviens cits arī to nevēlas.

Atkārtošos vēlreiz - nākamreiz, kad nav ko teikt, izmanto iespēju paklusēt, vai arī atbildi par sakāmo.

Post Reply