EasyCap

Viss kautkas...
Post Reply
RCRacerLV
Profesors

EasyCap

Post by RCRacerLV » 08 Jul 2016, 17:01

Kaut kā nesanāk piedabūt pie dzīvības EasyCap
Draiverus priekš Windows 10 dabūju, ierīci beigu beighās atrada un itkā strādā, bet bilde no uztvērēja neaiziet līdz tam SuperViewer. Pārstaigājos arī par video režīmiem ne kā....
Uz monitora bilde rāda. Pieslēdzu no RC832 uztvērēja.

Image

AndrisG
Profesors

Re: EasyCap

Post by AndrisG » 10 Jul 2016, 22:32

Tagad nevaru atrast, bet YouTubē ir video par šitām lietām. Esot versijas čipiem, un tikai viena strādājot korekti.

RCRacerLV
Profesors

Post by RCRacerLV » 11 Jul 2016, 14:06

Sākumā vispār nekas negribēja kustēties, atradu caur youtube draiverus, vismaz kaut kas sāka strādāt. vairāk gan neko tur neatradu kas varētu palīdzēt. Aizrakstīju pārdevējam, redzēs....

UldisK
Profesors

Post by UldisK » 11 Jul 2016, 14:43

Ko Tu no viņa gribi panākt . es jau teicu man tajā kastē ir vēl daudz dzelži - ir arī jauns DVR kas raksta kartēs un fleškās ,ja Tev viņš tādam mērķim. barojās laikam no 3s varu atkal paķert līdz.

RCRacerLV
Profesors

Post by RCRacerLV » 11 Jul 2016, 16:24

UldisK wrote:Ko Tu no viņa gribi panākt . es jau teicu man tajā kastē ir vēl daudz dzelži - ir arī jauns DVR kas raksta kartēs un fleškās ,ja Tev viņš tādam mērķim. barojās laikam no 3s varu atkal paķert līdz.
Jā, tieši tādam mērķim. Bija doma ierakstīt datorā/planšetē un tāpēc ar paņēmu šito verķi kā pagaidu variantu....

jackfrost
Profesors

Post by jackfrost » 06 Jan 2017, 11:01

RCRacerLV wrote:
UldisK wrote:Ko Tu no viņa gribi panākt . es jau teicu man tajā kastē ir vēl daudz dzelži - ir arī jauns DVR kas raksta kartēs un fleškās ,ja Tev viņš tādam mērķim. barojās laikam no 3s varu atkal paķert līdz.
Jā, tieši tādam mērķim. Bija doma ierakstīt datorā/planšetē un tāpēc ar paņēmu šito verķi kā pagaidu variantu....
Datorā mocījos, Beigās izrādījās nevajadzēja Fatsharkos iespraust līdz galam to 3.5 jacku, jo nebija pareizais fatshark jack. un videokanāls bija citā celiņā
Image

Par planšetēm un telefoniem, jāskatās, lai ir atbalsts OTG, savādāk nekā.

Arī tam easycapam ir jā kā jau minēts vairāku veida čipi ja ir
Image

Tad viss ok.

Vēl laikam varēja arī ar STK1160 bet neatceros..

Post Reply