Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 26 Sep 2018, 06:52

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Pultis.
PostPosted: 24 Jan 2018, 00:25 
Profesors

Šis jau izskatās pārliecinošāk :)
Ja atmet kaut kādas miksu izvirtības kur pa lielo atšķirība 4PX vs 7PX

Profile  

PostPosted: 24 Jan 2018, 00:54 
Meistars

UldisK wrote:
Šis jau izskatās pārliecinošāk :)
Ja atmet kaut kādas miksu izvirtības kur pa lielo atšķirība 4PX vs 7PX

Ja tas ir jautājums tad pirmais: skārienjūtīgais ekrāns, itkā sīkums, bet podziņas pa putekļiem offrodā mēdz atņirgties, iespējams pieslēgt laikam 7 vai 5 kanālus telemetrijai (man nevajag bet izskatās smuki), kautkāds telefona plauktiņš (tā arī nesapratu kā darbojās un sasaistās) nu un protams liels ekrāns. Ja kādam interesē pārdodu 7PX, lietots (izņemts no kastes):) 540EUR

Profile  

PostPosted: 24 Jan 2018, 11:21 
Profesors

BE 32 wrote:
Ja tas ir jautājums tad pirmais: skārienjūtīgais ekrāns, itkā sīkums, bet podziņas pa putekļiem offrodā mēdz atņirgties, iespējams pieslēgt laikam 7 vai 5 kanālus telemetrijai (man nevajag bet izskatās smuki), kautkāds telefona plauktiņš (tā arī nesapratu kā darbojās un sasaistās) nu un protams liels ekrāns. Ja kādam interesē pārdodu 7PX, lietots (izņemts no kastes):) 540EUR

Ļoti laba cena par tādu monstru! Ja man nebūtu vēl gana svaigs 4PX, tad apsvērtu.

-=Schumacher Cougar KF2=- -=SpeedPassion 7.5T=-
-=LS210=- -=Naze32=-
-=Tarot 680=- -=APM=-

Profile  

PostPosted: 24 Jan 2018, 13:07 
Profesors

Jautājums Futaba pulšu lietotājiem. Par cik arī esmu 4PV īpašnieks ir neskaidra viena lieta.
Skatījus 4PX un 7PX manuāli un arī redzu to pašu.
Kā no pults var ierobežot teiksim gāzi, neejot visādos menu. Vienkārši klik un gāze ir ierobežota teiksim 70%. klik 100% . Visādām lētā gala pulīm tā ir pavisam vienkārša funkcija , nav gan normāli pārslēdzama, bet vismaz ar kādu no pugām ieregulējama bez jebkādu menu end point samazināšanu.
Futaba ir D/R un ATL. D/R (lai gan par dubultiem gājieniem to sosaukt nu nekādi nevar tā ir vienkārši gājienu ierobežošana, bakstīšana uz izjūtu no nulles līdz end piont iestatījumam , dual rate nozīmē klik viss diapazons, klik ierobežojums , teiksim 70% , nav nekur jālūr ir skaidri zināms par cik ir samazināts gājiens ) OK lai būtu ar stūri viss tizli , bet darbojās, bet ar ATL ierobežot var tikai BREMZI Es ļoti ceru ka kaut ko esmu palaidis garām , nevis pultij par 300euro PV 600euro PX šāda elementāra lieta nav paredzēta. Zinu ka daudzi lieto PX, varbūt varat padalīties ar info.

Profile  

PostPosted: 12 Feb 2018, 23:19 
Profesors

Ja nu kādam interesē lētāki Futaba 4PV 4PX 7PX (domāju ka der arī PL )uztvērēji bez telemetrijas ar S-FHSS protokolu:
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... S&_sacat=0
Viss strādā , mēģināju 6kanālu uztvērēju R6SF no lidmašīnas. distance tāda paša kā orģinālajm T-FHSS (mēģināju uz praktisko attālumu) orģinālajam telemtrija nobirst pus distancē, kontroles signāli protams strādā.
FrSkay delta8 S-FHSS bindojās bet nestrādā. Citi pagaidām man ar šo protokolu nav bijuši ko pamēģināt.

Vēl ja nezin kas ir galvenā atšķirība starp Futaba orģinālajiem R304SB un R324SB . Pēdējam ir iekšējais sprieguma devējs uz telemetriju. Tātad nobarojot uztvērēju pa taisno no 2S borta (auto kuri brauc ar 2S bačām) uz pults var redzēt aķa spriegumu un uzlikt signālu par izlādi. vienīgais kas jāizdara ir jāatvieno sarkanais vads no ESC koneltora un jāsavienu ar servo sarkano vadu pa taisno apejot uztvērēju. Ir telemetrija borta aķim bez nekādiem papildus devējiem, varbūt kādam noder.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]