Video TX problēma

First person view
Android
Profesors

Video TX problēma

Post by Android » 25 Jun 2015, 11:29

Sveiki!

Ir problēma ar video raidītāju - 5,8ghz ReadymadeRC 600mw raidītājs - viss strādāja labi, līdz pamanījos nocrashot savu quadu, un crash rezultātā nolūza antenas SMA štekeris. Pirms paspēju sameklēt nokritušo lidoni, raidītājs pastrādāja bez antenas un, cik saprotu - kaut kas sacepās/nodega. Pielodēju vietā to štekeri, bet raidītājs vairs neieslēdzas.
Jautājums sekojošs: vai to raidītāju var/ir vērts atdzīvināt, un ja jā, tad kas parasti ir tas, kas nodeg - tb kāda detaļa būtu jāmaina?

Paldies!

vilniz
Profesors

Re: Video TX problēma

Post by vilniz » 25 Jun 2015, 12:31

Android wrote:Sveiki!

Ir problēma ar video raidītāju - 5,8ghz ReadymadeRC 600mw raidītājs - viss strādāja labi, līdz pamanījos nocrashot savu quadu, un crash rezultātā nolūza antenas SMA štekeris. Pirms paspēju sameklēt nokritušo lidoni, raidītājs pastrādāja bez antenas un, cik saprotu - kaut kas sacepās/nodega. Pielodēju vietā to štekeri, bet raidītājs vairs neieslēdzas.
Jautājums sekojošs: vai to raidītāju var/ir vērts atdzīvināt, un ja jā, tad kas parasti ir tas, kas nodeg - tb kāda detaļa būtu jāmaina?

Paldies!
bez antenas parasti nodeg HMC406 pastiprinātājs, pārbaudīt var izlodējot to ārā, ja raidītājs ieslēdzās/sāk darboties (protams ļoti tuvā attālumā), tad ir jēga lodēt jaunu vietā.
http://www.aliexpress.com/item/free-shi ... 11062.html

Riskēt mainīt vai nē, pašam jāizlemj, ņemot vērā, ka sakarīgs 600mw maksā ~30 eiro.
Image

Android
Profesors

Post by Android » 25 Jun 2015, 13:07

Paldies, Vilni!
Uzsūtīšu tīri intereses pēc... gribās ar lodāmuru padarboties :)

binary
Profesors

Post by binary » 25 Jun 2015, 13:23

Pirms uzsūtīšanas gan derētu vispirms padarboties ar lodāmuru un paskatīties, vai bez tās mikrenes kaut kas notiek. Ja kaut kas notiek, tad var sūtīt…
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

vilniz
Profesors

Post by vilniz » 25 Jun 2015, 13:24

binary wrote:Pirms uzsūtīšanas gan derētu vispirms padarboties ar lodāmuru un paskatīties, vai bez tās mikrenes kaut kas notiek. Ja kaut kas notiek, tad var sūtīt…
+ miljons :D
Image

Android
Profesors

Post by Android » 25 Jun 2015, 13:56

Ok, tnx par padomu - vakarā iebraukšu ar lodāmuru, tad redzēs kas lācītim vēderā... bijis.

SalvatoreMundi
Profesors

Post by SalvatoreMundi » 31 Aug 2016, 11:12

Sveiki, nelamājieties, man ir vienkārši iesācēja jautājums -kas atgadījās ar manu raidītāju?
Saņemu savu pirmo 5,8 raidītāju pa pastu un sāku krāmēties lai saprastu kā to uzlikt kvadam. Eachine ET200R.
Ko es darīju: Pieskrūvēju antenu, pievienoju līdzi nākušo kabeli kam ir izeja piespraušanai pie 3s balansa vada- ko attiecīgi pieliku 3s bačai. Ledi kas norāda kanālus iedegās, mainījās un slēdzās kā paredzēts. tad ar testeri pētīju izvadus uz kameru lai uzzinātu kurš ir + un kurš - tiem 5 voltiem kameriņai. Kad biju sataustijis, sāka ost pēc silstošas elektronikas un ledi uz vtx jau bija izdzisuši uz pavisam. JAUTAJUMS: Tas varēja būt kāds defekts kas izpaudās pāris minūtes pēc ieslēgšanas jab pats esmu to brutāli nogalinājis? ;(
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

Smaidins
Meistars

Post by Smaidins » 31 Aug 2016, 12:13

Šajā brīdī nav svarīgi kāpēc... iespējams ar testeri salaidi uz īso - otrs variants: ilgi bija ieslēgs bez gaisa plūsmas. Man ir šāds - karst kā maita - ilgāk par min. vai divām ieslēgu uz vietas nevar turēt.

ja tiko esi saņēmis- raksti pieteikumu pārdevējam ar tekstu ka neiet jau no sākuma - nofilmē "mēģinājumu" saslēgt, un prasi apmaiņu.

UldisK
Profesors

Post by UldisK » 31 Aug 2016, 12:18

ar bačas balansējamo sasprausts ar diviem vadiem , jeb bija vēl kāds?
barošana pienāk tikai par diviem vadiem melns/sarkans vai arī otrs variants ko minēja Smaidins.
Image

SalvatoreMundi
Profesors

Post by SalvatoreMundi » 31 Aug 2016, 13:07

Jau uzrakstiju, gaidu atbildi. Nemot vera ka bakstiju 5v izeju, saubos ka salaidu, bet var but, var but. Par to karshanu un dzeses nepieciesamibu pieredzes trukuma dlej nezinaju.. Sanak ja uz kvada vins ieslegts un pats kko cakarejies gar propiem, ari liela iepeja ka nodegs nesacis lidot? Iesakiet varbut kadu nedargu sakarigu modeli kas tik arkartigi nekarst, ja tas maz ir iespejams. 19eur mācību būšu guvis, a man nav vajadzigs sacensibam, tikai pameginat jo nejausi pirmstam uzsutiju letaas brilles. Atliek tikai ceret ka ari taas nedarbosies :D :D :D

SalvatoreMundi
Profesors

Post by SalvatoreMundi » 31 Aug 2016, 13:11

Un jā, vadu izeja identiska tevejam bildē! Atskiriba tikai modelja nosaukumaa "R" tipa laikam domats race band. Naca komplektaa (tirgoja tadu komplektu) ar otru kastiti kuraa kamera ar stekeri, ar ideju plug and play, bet tx kameras konektors ar kameras konektoru nav sasprauzams jo abi ir dazadas formas turklat abi "papa" spraudnji. Aj, baigi mulkjigi sanaca :( Esmu bēdīgs muļķis XD

UldisK
Profesors

Post by UldisK » 31 Aug 2016, 17:03

Nezinu par to nocepšanu 200mw Tx , man ir tāds nav piespiedus dzes , ja baigi cepās iespējams antenas sūdīgi salāgotas , un visi 200mw aiziet siltumā.
Last edited by UldisK on 31 Aug 2016, 20:10, edited 1 time in total.

SalvatoreMundi
Profesors

Post by SalvatoreMundi » 31 Aug 2016, 18:54

UldisK wrote:Nezinu par to nocepšanu 200mw Tx , man ir tāds nav piespiedus dzes , ja baigi cepās iespējams antenas sūdīgi salāgots , un visi 200mw aiziet siltumā.
Ka tu uzskati, lēns rockcrawler r/c auto arī mierīgi varētu nest tādu un neizcept? Jo bija plāns kautkad uzmontēt, tagad es sāku apšaubīt, jo katrs saka ko citu.

RCRacerLV
Profesors

Post by RCRacerLV » 31 Aug 2016, 19:05

Es pirms kāda laika Rustlerim biju uzlicis virsū Skyzone TS58500 V2 VTX 500mW kādas 30 min karstumā pabraukājos izturēja. Bet viņš man arī pēc kreša ar nolauztu antenu ieslēgts kādas 10min nostāvēja un nenodega kaut uzkarsis bija diezgan. Bet pēc idejas kādu kūlerīti uzlikt un būtu ok pēc idejas ja ir bažas par pārkaršanu.

UldisK
Profesors

Post by UldisK » 31 Aug 2016, 20:12

Nu kamēr visu testēju man viss stāv stacionāri un nenkas briesmīgi necepās - jā ir silts , bet pieļaujamā diapazonā.
Pie kaut kādiem dzelžiem kas izstaro papildus siltumu protams ka likt nevar. Kvadam man ar stāvēja iekšā kompozīta korpusā, viss normā.

Post Reply