Kādas kuram brilles?

First person view
binary
Profesors

Re: Kādas kuram brilles?

Post by binary » 22 Sep 2016, 11:01

Būs jāpadomā. Vispirms, protams, gribētos kaut kur pielaikot kaut ko līdzīgu, lai saprastu, kas manām acīm patīkamāks. Viņas, cik noprotu, kaut kādas fatshark-veidīgas attēla ziņā? Varbūt vari PM atsūtīt precīzāku info par viņām? Viņas ir 16:9 vai 4:3?
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

UldisK
Profesors

Post by UldisK » 22 Sep 2016, 14:53

4/3 tehniskie un apskats http://www.supermotoxl.com/News-Reviews ... -id-4.html
gribu kādus 150eirikus.

Android
Profesors

Post by Android » 25 Sep 2016, 10:00

binary wrote:Varbūt kāds var piedāvāt pielaikot kaut kādus fatsharkus? Vēlams Baldones/Ķekavas/Rīgas pusē.
Varu savējās piedāvāt pielaikot - atrodos Salaspilī (brīvdienās), darba dienās esmu Rīgā, bet darba dienās īsti nesanāk laika lidināties.

binary
Profesors

Post by binary » 27 Sep 2016, 12:53

UldisK wrote:4/3 tehniskie un apskats http://www.supermotoxl.com/News-Reviews ... -id-4.html
gribu kādus 150eirikus.
Tātad… Paldies par piedāvājumu, bet uz doto brīdi izskatās, ka iešu tomēr 16:9 ceļu.
Paldies arī ozolgatve un Android par briļļu nodemonstrēšanu. Man personīgi vairāk simpatizēja mazāka bilde, šaurāks leņķis (jā, arī kino labprātāk sēžu pēdējā rindā, nevis kaut kur pa vidu vai pirmajās rindās).

No internetos atrodamajiem reviewiem / apkopojumiem uz doto brīdi vissakarīgākais šķiet šis - https://oscarliang.com/fpv-goggles-revi ... k-skyzone/
Īpaši labi izskatās tās tabulas, kurās apkopotas briļļu fīčas :D Nezinu gan, vai tur ievietotais attēlu salīdzinājums ir korekts.

Atliek tāds sīkums kā saprast, ko tieši pirkt - varianti ir mazliet vairāk nekā 1-2…

Android
Profesors

Post by Android » 27 Sep 2016, 14:39

Binary, kad nopirksi, padod ziņu - jānotestē :)

binary
Profesors

Post by binary » 28 Sep 2016, 14:59

Tev nepatiks - CMOS un tā … :D

Diezgan stulbi ir, kad jāizvēlas starp diviem +/- līdzvērtīgiem produktiem, kurus nav iespējams paturēt rokās un salīdzināt… Vēl jo vairāk - ja abi maksā identiski, tik viens ir brendīgais (fatsharks), otrs ķīniešu (skyzone).

Android
Profesors

Post by Android » 28 Sep 2016, 17:11

binary wrote:Tev nepatiks - CMOS un tā … :D

Diezgan stulbi ir, kad jāizvēlas starp diviem +/- līdzvērtīgiem produktiem, kurus nav iespējams paturēt rokās un salīdzināt… Vēl jo vairāk - ja abi maksā identiski, tik viens ir brendīgais (fatsharks), otrs ķīniešu (skyzone).
Es jau skatīšos caur savu video raidītāju, lai varētu salīdzināt ar saviem fatsharkiem..

binary
Profesors

Post by binary » 28 Sep 2016, 18:36

Savu video raidītāju, savu kameru, … Nu nezinu, vai 4:3 kameras bilde labi izskatīsies 16:9 brillēs :roll:

Android
Profesors

Post by Android » 28 Sep 2016, 22:04

binary wrote:Savu video raidītāju, savu kameru, … Nu nezinu, vai 4:3 kameras bilde labi izskatīsies 16:9 brillēs :roll:
Būs ar ko salīdzināt katrā ziņā :)

binary
Profesors

Post by binary » 06 Oct 2016, 11:51

Kā ir ar briļļu barošanu - vai var droši barot no pults baterijas? Jebšu tāda briļļu (un vrx) un pults barošana no kopīgas baterijas var radīt kaut kādas problēmas?

UldisK
Profesors

Post by UldisK » 06 Oct 2016, 15:23

Tāpēc es arī X9 un Taranis lietoju 3s baču un to pults konektoru(lādēšanas) izmantoju kur piespraust brilles (pieslēgts paralēli baterijas galiem) lidojis brillēs esmu maz , vairāk staigājis pasākumus riņķī un rādījis tautai kā izskatās brillēs (pieslēdzos kādam kurš tajā bīdī lido 5,8 FPV) viss strādā nevainojami, un tajā pat laikā brillēm piesprausts ir arī PPM tai pašai pultij , šādi lidojām ar Vilni - viņš lido es grozot galvu kadrēju ierakstu.

binary
Profesors

Post by binary » 06 Oct 2016, 20:31

Ahā… Nu paldies :) Bažas raisīja, vai nevajag kaut kādus filtrus likt starpā.

Manā gadījumā ar 2S pietiks, brilles atbalsta no 7V līdz 28V, jebšu no 2S līdz 6S. Nezinu no galvas, ko fatsharki atbalsta, bet nu tiem kaut kādiem arī oriģināli nāk komplektā 2S baterija. Jāskatās tik, kā būs ar lietošanas laiku - vai neuznāks vēlme tās divas 18650 bačas nomainīt pret četrām (attiecīgi pultī būtu kaut kas ap 2S 5000mAh vai vairāk).

Android
Profesors

Post by Android » 07 Oct 2016, 11:07

Fatshark brilles barojās gan no 2s gan no 3s, bet sejas maskas ventilators gan tikai no 2s.
Es lidoju ar 1000mAh 2S baču - ar vienu uzlādi pietieki >1h lidošanai, ar pastāvīgi ieslēgtu ventilatoru.

Katrā ziņā rekomendēju nopirkt tādu 1000mAh 2S baču, bet rezervē turēt arī vadu, lai, ja nu kas, varētu nobarot no pults.

Man personīgi nepatīk lieki vadi, dodu priekšroku baterijai pie brilles.

binary
Profesors

Post by binary » 07 Oct 2016, 11:36

Paldies par viedokli ;)

Jā, ir lasīts, ka vads uz pulti daudziem traucē. Bet nu tas jāskatās pašam - varbūt man netraucēs (vai traucēs mazāk nekā sekot līdzi *kārtējās* baterijas stāvoklim). Turklāt ja izmantošu head trackeri, tad tur jebkurā gadījumā kaut kādi vadi uz pulti būs vajadzīgi.

1h izklausās kaut kā dikti maz. Šķiet, drīzāk skatīšos 18650 bateriju virzienā.

Android
Profesors

Post by Android » 07 Oct 2016, 11:51

Nu hz, man pietiek. Ņemot vērā to, ka vienā piegājienā tā pat nelidoju ilgāk par 20-25 minūtēm, ir ok.
Īstenībā moš arī ilgāk nekā 1h.

Vads varētu traucēt brīdī, kad jālaiž gaisā lidmodelis - vadu vari aizķert un nedoddievs nomest zemē pulti, vai brilli... šie katrā ziņā ir mani argumenti, kāpēc labāk atsevišķi.

Post Reply